SZC logo

Győri Szakképzési Centrum

OM kód: 203037/016 | 9022 Győr, Bisinger sétány 32.

Intézmény logo

Győri SZC Deák Ferenc Közgazdasági Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2024. máj. 24.


Igazgatóság

  Városi EU napon a 10. E

  Május 14-én városi EU-napot szervezett a Győr-Moson-Sopron vármegyei Europe Direct iroda. A csapatverseny formájában megrendezett eseményen iskolánkat a 10. E osztály képviselte.

  Városi EU napon a 10. E

  Május 14-én városi EU-napot szervezett a Győr-Moson-Sopron vármegyei Europe Direct iroda. A csapatverseny formájában megrendezett eseményen iskolánkat a 10. E osztály képviselte. A kapott kérdéssor megválaszolásához különböző helyszíneket kellett felkeresni a városban egy térkép segítségével, ahol bizonyos fokú tudás mellett figyelemre és kreativitásra is szükség volt. A verseny nem csak játékos volt, de a szervezők által mellékelt leírások révén ismeretanyagot is közvetített a résztvevők felé, hogy ezáltal még jobban megismerhessék Győr nevezetességeit. Az induláskor kapott kérdések a Radó-szigeti állomáson környezetvédelmi teszttel egészültek ki, majd a válaszlap időkorláthoz kötött beadásakor egy extra kvízt kellett megoldjon az osztály magyar feltalálókkal és találmányaikkal kapcsolatban.

  A program részeként a 10. E megtekinthette az Eszterházy-palotában a “24-szer a pokolban” - Győr második világháborús bombázásairól szóló kiállítást.

  A tartalmas EU-nap lezárásaként eredményhirdetés történt. A Deák iskola képviselői a középiskolások kategóriájában 3. díjat nyertek egy finom torta kíséretében. Gratulálunk a szép eredményhez! Köszönjük a szervezést, a díjakat és a részvételi lehetőséget!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Pályaorientáció az Édes Napokon

  Pályaorientáció az Édes Napokon

  2024. május 25-én pályaorientációs céllal iskolánk is részt vett az Édes napokon.

  2024. jún. 19.


  Igazgatóság

  Interaktív pályaorientációs foglalkozás Csornán

  Interaktív pályaorientációs foglalkozás Csornán

  2024. június 17-én a csornai Széchenyi István Általános iskolában tartottunk interaktív pályaorientációs délelőttöt.

  2024. jún. 19.


  Igazgatóság

  Nyári ügyeleti rend

  Nyári ügyeleti rend

  Nyári ügyeleti rend a Győri SZC Deák Ferenc Közgazdasági Technikumban

  2024. jún. 19.


  Igazgatóság


  Partnereink

  SZC logo

  Győri Szakképzési Centrum


  Győri SZC Deák Ferenc Közgazdasági Technikum

  9022 Győr, Bisinger sétány 32.

  Telefon: +36-96/312-135

  E-mail: iskola@deakgyor.hu

  OM azonosító: 203037/016


  2024Győri SZC Deák Ferenc Közgazdasági Technikum