Iskolánk tanárai és fogadóráik

 

Név Szak Osztályfőnök/Megbízatás Nap Óra
Kovácsné Zimborás Ágnes Magyar Igazgató hétfő 9-10
Klein Szabolcs informatika tagintézmény-vezető helyettes hétfő 9-10
Asszony Henrietta szakmai oktató

tagintézmény-vezető helyettes

kedd 9-10
Ábrahámné Baranyai Bernadett szakmai oktató   kedd 10:40-11:25
Balogh Árpád angol 10. e ofő hétfő 9:45-10:30
Bogár Eszter német, szakmai elmélet   péntek 10:40-11:25
Bognárné Kovács Annamária informatika 9.i ofő szerda 10.40-11.25
Czurzon Julianna szakmai oktató   péntek 9:45-10:30
Csányi Andrea fejlesztő pedagógus   hétfő 15.15-16.15
Czumpf András szakmai oktató 11.i ofő szerda 8:50-9:35
Darabos Andrea testnevelés  12.g ofő kedd 9:45-10:30
Fábián Melinda angol 11.e ofő szerda 9.45-10.30
Gyenge Zsolt angol   szerda 9:45-10:30
Hárs Judit magyar nyelv és irodalom, történelem   kedd 12:45-13:30
Hencz Magdolna történelem   hétfő 8:50-9:35
Homonyik Ottília szakmai oktató   kedd 12:45-13:30
Ihász Bernadett matematika   szerda 9:45-10:30
Katona Mátyás testnevelés   szerda 12:45-13:30
Kameniczki Tiborné szakmai oktató 10.i ofő kedd 8:50-9:35
Kissné Kovács Katalin szakmai oktató igazgatóhelyettes péntek 10:40-11:25
Kollár Piroska komplex TT   péntek 11:50-12:35
Kovács Jolán matematika   csütörtök 9:45-10:30
Lacsiné Major Viola angol   csütörtök 8:50-9:35
Lantos Eszter szakmai oktató   kedd 8.50-9.35
László Ildikó angol 9.ny ofő szerda 8:50-9:35
Márton Lívia szakmai oktató 9. g ofő hétfő 9:45-10:30
Meixner Mihály angol 12. i ofő hétfő 9:45-10:30
Némethné Horváth Eszter szakmai oktató   szerda 10:40-11:25
Nuszerné Farkas Titanilla magyar nyelv és irodalom, könyvtárostanár   csütörtök 10-11
Notheisz Andrea szakmai oktató 10. g ofő szerda 9:45-10:30
Osbáthné Vangyia Tünde szakmai oktató   szerda 9:45-10:30
Pelentainé Bálint Ildikó szakmai oktató

9.e ofő

igazgatóhelyettes

hétfő 11:50-12:35
Polster Csilla szakmai oktató   kedd 11:50-12:35
Sallay-Selmeczi Anikó magyar nyelv és irodalom   kedd 10:40-11:25
Simonné Farkas Orsolya földrajz   szerda 8:50-9:35
Szalóki Richárd testnevelés, gyógytestnevelés 12. e ofő hétfő 8:50-9:35
Varga Csenge Zsóka magyar nyelv és irodalom, történelem 11.g ofő hétfő 11:50-12:35
Vida Nikolett matematika   szerda 8:50-9:35

 tanari kar 2020