Érettségi utáni szakképzés

Naptár

E-kréta

kreta banner

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

Reklámfilm

OH Bázisintézménye

ICDL vizsgaközpont

ICDL logo without strap

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Győri Szakképzési Centrum

Erasmus+

erasmus

 

wien

 

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

Pénziránytű

Origo Nyelvi Centrum

Waclaw Felczak Alapítvány

Látogatók

Iskolánk tanárai és fogadóráik

 

Név

Szak

Megbízatás

Nap

Óra

Kovácsné Zimborás Ágnes

magyar nyelv és irodalom

Igazgató

hétfő

 

9-10

Asszony Henrietta

szakmai oktató

igazgatóhelyettes

hétfő

 

9-10

Klein Szabolcs

informatika

igazgatóhelyettes

hétfő

 

9-10

Ábrahámné Baranyai Bernadett

szakmai oktató

5/13. VB

szerda

5.

11:40-12:25

Bakó Lajos

szakmai oktató

 

csütörtök

5.

11:40-12:00

Balogh Árpád

angol

11.e ofő

szerda

2.

8:50-9:35

Bogár Eszter

német

 

hétfő

3.

9:45-10:30

Bognárné Kovács Annamária

informatika

10.i ofő

hétfő

3.

9:45-10:30

Bornemissza Beatrix

szakmai oktató

 

csütörtök

4.

10:40-11:25

Curzon Julianna

szakmai oktató

2/14 PÜ+VÜ

hétfő

4.

10:40-11:25

Czumpf András

szakmai oktató

12.i ofő

hétfő

5.

11:40-12:25

Darabos Andrea

testnevelés

 

kedd

5.

11:40-12:25

Domján Edit

matematika

 

hétfő

2.

8:50-9:35

Fábián Melinda

angol

12.e ofő

kedd

2.

8:50-9:35

Gyenge Zsolt

angol

 

kedd

3.

9:45-10:30

Hárs Judit

magyar nyelv

és irodalom, történelem

 

csütörtök

6.

12:35-13:20

Hengszter Norbert

magyar nyelv és irodalom

 

péntek

3.

9:45-10:30

Homonyik Ottilia

szakmai oktató

2/14. PÜB

péntek

6.

12:35-13:20

Ihász Bernadett

matematika

 

csütörtök

1.

7:55-8:40

Kameniczki Tiborné

szakmai oktató

11.i ofő

hétfő

2.

8:50-9:35

Katona Mátyás

testnevelés

11.g ofő

sezrda

6.

12:35-13:20

Keserűné Kertész Krisztina

szakmai oktató

 

péntek

3.

9:45-10:30

Kiss Mária

informatika-angol

 

szerda

4.

10:40-11:25

Kissné Kovács Katalin

szakmai oktató

 

csütörtök

3.

9:45-10:30

Kocsis Anett

szakmai oktató

9.i ofő

csütörtök

3.

9:45-10:30

Kollár Piroska

Komplex TT

 

hétfő

1.

7:55-8:40

Kovácsová Jolana

matematika

 

szerda

3.

9:45-10:30

Lacsikné Major Viola

angol

 

szerda

5.

11:40-12:25

Lantos Eszter

szakmai oktató

 

péntek

2.

8:50-9:35

László Ildikó

angol

9.e ofő

kedd

6.

12:35-13:20

Márton Lívia

szakmai oktató

10.g ofő

hétfő

6.

12:35-13:20

Meixner Mihály

angol

 

kedd

3.

9:45-10:30

Némethné Horváth Eszter

szakmai oktató

2/14. PÜA

hétfő

5.

11:40-12:25

Nuszerné Farkas Titanilla

könyvtáros oktató

magyar nyelv és irodalom

 

hétfő

3.

9:45-10:30

Pelentainé Bálint Ildikó

szakmai oktató

10.e ofő

szerda

3.

9:45-10:30

Polgár Csilla

szakmai oktató

1/13 PÜ+VÜ

hétfő

7.

13:30-14:15

Dr. Polster Csilla

szakmai oktató

 

szerda

4.

10:40-11:25

Sallay-Selmeczi Anikó

magyar nyelv

és irodalom

 

hétfő

4.

10:40-11:25

Szalóki Richárd

testnevelés, gyógytestnevelés

9.ny ofő

szerda

1.

7:55-8:40

Turner Zoltán

történelem, magyar nyelv és irodalom

 

szerda

7.

13:30-14:15

Varga Csenge Zsóka

magyar nyelv

és irodalom, történelem

12.g ofő

csütörtök

 

10:00-11:00

Vida Nikoletta

matematika

9.g ofő

szerda

1.

7:55-8:40

 tanari kar 2020