Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Itt jelentünk meg!

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

Győri Szolgáltatási SZC

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

Iskolánk tanárai és fogadóráik

 

Név Szak Osztályfőnök/Megbízatás Nap Óra
Kovácsné Zimborás Ágnes Magyar Igazgató hétfő 9-10 h
Vargáné Szabó Mária történelem tagintézmény-vezető helyettes szerda 9.45-10.30 h
Klein Szabolcs informatika tagintézmény-vezető helyettes hétfő 9.45-10.30 h
Asszony Henrietta szakmai elmélet és gyakorlat 5/13. pü hétfő 9.45-10.30
Ábrahámné Baranyai Bernadett szakmai elmélet és gyakorlat 5/13. vb péntek 9.45-10.30
Babics Lajosné matematika, fizika   kedd 9.45-10.30
Balogh Árpád angol   csütörtök 9.50-9.35
Bárdosiné Benkó Ágnes testnevelés   hétfő 10.45-11.30
Bogár Eszter német, szakmai elmélet   kedd 10.45-11.30
Bognárné Kovács Annamária informatika 10. i csütörtök 9.45-10.30
Bugyenszkiné Lukács Réka szakmai elmélet és gyakorlat  10. g hétfő 10.45-11.30
Csányi Andrea fejlesztő pedagógus   hétfő 15.15-16.15
Czumpf András szakmai elmélet és gyakorlat 12. i csütörtök 10.45-11.30
Darabos Andrea testnevelés   hétfő 9.45-10.30
Fábián Melinda angol 9.ny kedd 8.50-9.35
Gyenge Zsolt angol   szerda  8.50-9.35
Hárs Judit magyar nyelv és irodalom, történelem   hétfő 13.40-14.25
Hencz Magdolna történelem   kedd 10.45-11.30
Homonyik Ottília szakmai elmélet és gyakorlat   kedd 9.45-10.30
Hudák Zsuzsanna Lenke matematika   kedd  12.45-13.30
Ihász Bernadett matematika   szerda 8.50-9.35
Kameniczki Tiborné szakmai elmélet és gyakorlat 12. g kedd 12.45-13.30
Keszeiné Kokas Andrea szakmai elmélet és gyakorlat    hétfő 10.45-11.30
Kaufman Ilona szakmai elmélet és gyakorlat   csütörtök 8.50-9.35
Kissné Kovács Katalin szakmai elmélet és gyakorlat   kedd 8.50-9.35
Kocsis Anett szakmai elmélet és gyakorlat  9. e  kedd 9.45-10.30
Lantos Eszter szakmai elmélet és gyakorlat   szerda 8.50-9.35
László Ildikó angol 10. e péntek  11.50-12.35
Major Viola angol   szerda 9.45-10.30
Márton Lívia szakmai elmélet és gyakorlat   csütörtök 11.50-12.35
Meixner Mihály angol 9. i csütörtök 10.30-11.30
Némethné Horváth Eszter szakmai elmélet és gyakorlat 11.i kedd 7.55-8.40
Pelentainé Bálint Ildikó szakmai elmélet és gyakorlat 11. e csütörtök 9.45-10.30
Polgár Csilla szakmai elmélet és gyakorlat 2/14 pü+vb  hétfő  8.45-9.30
Sallay-Selmeczi Anikó magyar nyelv és irodalom   péntek 11.50-12.35
Sarkadi-Ivák Petra komplex természettudomány, biológia   kedd 8.50-9.35
Sőre Katalin matematik, fizika   hétfő  10.45-11.30
Szakács-Notheisz Andrea szakmai elmélet és gyakorlat   szerda 11.50-12.35
Szalóki Richárd testnevelés, gyógytestnevelés 12. e péntek 8.50-9.35
Szén Veronika informatika   kedd 13.40-14.25
Takács Alexandra szakmai elmélet és gyakorlat 11. g csütörtök  8.50-9.35
Takácsné Nagy Éva földrajz   péntek 8.50-9.35
Varga Csenge Zsóka magyar nyelv és irodalom, történelem 12. g kedd  11.50-12.35

 Deak Gyor TF 30x40