Naptár

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

ECDL vizsgaközpont

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

Győri Szolgáltatási SZC

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

Korábbi évek versenyeredményei:

Verseny neve Verseny típusa Elért helyezés Csapattagok neve, osztálya Felkészítő tanár
Nemzetközi Tanirodai Kiállítás (Karlsuhe) nemzetközi 2. Bio Land Kft.  (11.e) Kocsis Anett
Nagymegyeri Tanirodai Verseny nemzetközi különdíj Hal-Ászok Kft. (12.g) Ábrahámné Baranyai Bernadett
Győri Nemzetközi Tanirodai Kiállítás nemzetközi 1. Bio Land kft. Kocsis Anett
Győri Nemzetközi Tanirodai Kiállítás nemzetközi 2. Fakopáncs Kft. (11.i) Ábrahámné Baranyai Bernadett
Győri Nemzetközi Tanirodai Kiállítás nemzetközi 3. Levendula-Land Kft.
(11.e)
Kocsis Anett
Győri Nemzetközi Tanirodai Kiállítás nemzetközi legszínvonalasabb katalógus Go-Free Kft.
(13.e)
Czumpf András
Győri Nemzetközi Tanirodai Kiállítás nemzetközi legjobb eladó Németh Enikő Ánrahámné Baranyai Bernadett
Győri Nemzetközi Tanirodai Kiállítás nemzetközi legjobb stand Karácsony Kft. (11.i) Ábrahámné Baranyai Bernadett
Győri Nemzetközi Tanirodai Kiállítás nemzetközi kamarai különdíj SzauNatura Kft.
1/13 pü+vb
Ábrahámné Baranyai Bernadett
PénzSztár területi 3. 13.e csapata Czumpf András
Gimi Parlament területi 4. 1/13 püsz Ábrahámné Baranyai Bernadett
Gimi Parlament területi 5. 1/13 püsz Ábrahámné Baranyai Bernadett
Karácsonyi Eu-s verseny területi 4. 10.e csapata Németné Horváth Eszter
4for Europe regionális 3. 11. e csapata Némethné Horváth Eszter
STAT WARS statisztika verseny országos 2. 1/13. püsz csapata Nagyné Polgár Csilla
PénzSztár országos 3. 1/13 püsz csapata Kissné Kovács Katalin
OSZTV pénzügyi-számviteli ügyintéző országos 3. Bajcsi Bertold
1/13 püsz
Ábrahámné Baranyai Bernadett, Kissné Kovács Katalin, Homonyik Otília, Asszony Henrietta
OSZTV pénzügyi-számviteli ügyintéző országos felmentés 3 vizsgarészből Torma Petra 1/13 püsz Kissné Kovács Katalin, Homonyik Otília, Asszony Henrietta
OSZTV pénzügyi-számviteli ügyintéző országos felmentés 2 vizsgarészből Stefankovics Felícia
1/13 püsz
Ábrahámné Baranyai Bernadett, Kameniczki Tiborné
OSZTV pénzügyi-számviteli ügyintéző országos felmentés számítógépes programcsomag használatból 8 fő Asszony Henrietta, Kameniczki Tiborné
OSZTV vállalkozási és bérügyintéző országos felmentés pénzforgalmi nyilvántartások vezetése 6 fő Asszony Henrietta
OSZTV vállalkozási és bérügyintéző országos felmentés bérszámfejtés feladatok 7 fő Asszony Henrietta, Kameniczki Tiborné
SZÉTV
üzleti
országos 30. Flaskár Bence
13.e
Czumpf András
SZÉTV
üzleti
országos 34. Csécs Péter
13.e
Czumpf András
Megyei Matematika Verseny megyei 7. Tompos Réka
9.e
Hudák Zsuzsanna
Megyei Matematika Verseny megyei 8. Flaskár Bence
13.e
Sávoliné Takács Erika
Megyei Matematika Verseny megyei 10. Csécs Péter
13.e
Sávoliné Takács Erika
Megyei Matematika Verseny megyei  12. Schefler Ádám
12.g
Ihász Bernadett
Lengyel Alfréd Honismereti Verseny városi 9. Dunár Szandra, Mészáros Péter Szén Veronika
Jedlik Ányos Városi Szövegértési Verseny városi 1. Orbán Mihály  
Győr-Moson-Sopron megyei Sakk Diákolimpia megyei 4. Nérai Kitti, Nagy István, Pongrácz Gergő és Szalay Zsolt  
Deák nyelvi verseny területi
német
5. Orbán Mihály Bogár Eszter
Deák nyelvi verseny területi angol
9. o. nyelvi előkészítő
4. Ramm Viktória  
Deák nyelvi verseny területi angol
9. o. nyelvi előkészítő
5. Sághy Patrícia  
Deák nyelvi verseny területi angol
9. o. nyelvi előkészítő
6. Simon Ádám  
Deák nyelvi verseny területi angol
9. o. nyelvi előkészítő
7. Virág Domán  
Deák nyelvi verseny területi angol
9. o. normál
6. Márkus Attila  
Deák nyelvi verseny területi angol
10. o. normál
3. Simigla Roland  
Deák nyelvi verseny területi angol
volt nyelvi előkészítő
4.  Bella Kevin  
Deák nyelvi verseny területi angol
volt nyelvi előkészítő
5. Erdélyi Réka  
Deák nyelvi verseny területi angol
volt nyelvi előkészítő
6. Nagy Tamara  
Deák nyelvi verseny területi angol
volt nyelvi előkészítő
10. Pádár Csaba  
Pálffy nyelvi verseny 11. évfolyam, NYEK régi 5. Ramm Barbara  
Pálffy nyelvi verseny 11. évfolyam, NYEK régi 7. Burkus Brigitta  
Pálffy nyelvi verseny 12. évfolyam, NYEK régi 2. Bittmann Rebeka  
Pálffy nyelvi verseny 12. évfolyam, NYEK régi 4. Czigler Fanni  
Pálffy nyelvi verseny 12. évfolyam, NYEK régi 9. Szammer Helga  
Pálffy nyelvi verseny 12. évfolyam, NYEK régi 10. Reizinger Orsolya