Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Itt jelentünk meg!

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

Győri Szolgáltatási SZC

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

Nemzetközi

Verseny neve

Tanuló/k neve:

Helyezés

Felkészítő tanár

I.határon túli magyar   anyanyelvű tanirodai kiállítás

(Nagyvárad)

Balogh Patrícia, Horváth Katalin, Lajtmann Gábor, Pop Amanda

2. hely

Kocsis Anett


Országos

Verseny neve

Tanuló/k neve:

Helyezés

Felkészítő tanár

„Gondolkozz, tervezz, programozz”

2 panda csapata:

Horváth Ádám, Sőth Jácint, Vörös Krisztián

4. hely

Szén Veronika

Gondolkozz, tervezz, programozz”

Trust me I’m programmer csapata:

Burcz Alex, Németh Ádám, Németh-Csóka Ramóna

7. hely

Szén Veronika

Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak versenye

Közgazdasági Alapismeretek (üzleti gazdaságtan)

Ódor Martina

2. hely

Ábrahámné Baranyai Bernadett

Bakonyi Bitfaragó Bajnokság

Burcz Alex, Németh-Csóka Ramóna, Németh Ádám

7. hely

Szén Veronika

Bakonyi Bitfaragó Bajnokság

Vörös Krisztián, Horváth Ádám

különdíj

(Legjobb kétfős csapat)

Szén Veronika

OSZTV Pénzügyi - számviteli ügyintéző

Kustor Eszter

2.hely

Ábrahámné Baranyai Bernadett, Kissné Kovács Katalin, Kocsis Anett, Asszony Henrietta


Megyei

Verseny neve

Tanuló/k neve:

Helyezés

Felkészítő tanár

„Pénzsztár”

KELSZ adozó statisztikák csapat: Varga Tímea, Rigó Eszter, Kustor Eszter, Kovács Katalin

2. hely

Kissné Kovács Katalin

„Pénzsztár”

PénzÜgyes csapat:

Gyimóti Evelin, Pintér Renáta, Árbik Noémi, Szabó Márk

3. hely

Kissné Kovács Katalin

„Pénzsztár”

Easy Money csapata:

Varga Ádám, Lascsik Anita, Bóta Petra, Tóth Renáta

5. hely

Kissné Kovács Katalin

4for Europe

Nagy Alexandra, Takács Barbara, Tapolcsányi Fanni, Orosz Barnabás

4. hely

Némethné Horváth Eszter

Megyei Honvédelmi Verseny

Béres József, Hóza Gábor, Foki Roland, Lugosi Dániel

3. hely

Szalóki Richárd

Katasztrófavédelmi verseny

Beleznay Dominika, Bognár Dávid, Ágoston Márk, Sőth Jácint

5. hely

Szalóki Richárd

„Jogod van hozzá!” Emberi jogok képekben

Ábrik Noémi, Gyimóti Evelin, Pintér Renáta

2. hely

Nagyné Polgár Csilla

Deák Nyelvi Verseny

Strancz Ármin (angol, 9. o. nyelvi előkészítő kategória)

2. hely

Fábián Melinda

Deák Nyelvi Verseny

Szücs Angelika (angol, 9.o., nyelvi előkészítő kategória)

4. hely

Fábián Melinda

Deák Nyelvi Verseny

Burkus Brigitta (angol, 9.o., nyelvi előkészítő kategória)

4. hely

Fábián Melinda

Deák Nyelvi Verseny

Gudra Gábriel (angol, 10. o., általános)

5.hely

 

Deák Nyelvi Verseny

Keresztúri Márta (angol, 9. o. nyelvi előkészítő kategória)

5. hely

Fábián Melinda

DeáK Nyelvi Verseny

Prikkel Bence

7. hely

 

Deák Nyelvi Verseny

Szabó Petra (angol, 9. o. nyelvi előkészítő kategória)

7. hely

Fábián Melinda

Deák Nyelvi Verseny

Lenzsér Krisztina (angol, 10.o. volt nyelvi előkészítő)

8. hely

 
Deák NyelviVerseny Czigler Fanni 9. hely  

Európai parlamenti szimulációs vetélkedő

Kovács Andrea, Máté Eszter

1.hely

Némethné Horváth Eszter

Európai parlamenti szimulációs vetélkedő

Szarvas Luca, Kocsis Dóra

2.hely

Némethné Horváth Eszter

Európai parlamenti szimulációs vetélkedő

Lajtmann Gábor, Pop Amanda

3.hely

Némethné Horváth Eszter

Európai parlamenti szimulációs vetélkedő

Kelemen Balázs, Smuk Réka

4.hely

Némethné Horváth Eszter

Európai parlamenti szimulációs vetélkedő

Kelemen Balázs

különdíj: Legjobb Szónok-1. hely

Némethné Horváth Eszter

Európai parlamenti szimulációs vetélkedő

Szarvas Luca

különdíj: Legjobb Szónok-3.hely

Némethné Horváth Eszter

Kenguru Matematikai Verseny

Szűcs Barbara

2. hely

Sőre Katalin

Kenguru Matematikai Verseny

Schefler Ádám

3. hely

Harcsa Istvánné

Kenguru Matematikai Verseny

Németh Mira

3. hely

Harcsa Istvánné

Kenguru Matematikai Verseny

Tolnay Roland

5. hely

Sőre Katalin

Kenguru Matematikai Verseny

Herczeg Máté

5.hely

Harcsa Istvánné

Kenguru Matematikai Verseny

Szabó Fruzsina

5.hely

Harcsa Istvánné

Kenguru Matematikai Verseny

Tenk Norbert

8.hely

Harcsa Istvánné