Érettségi utáni szakképzés

Új EDIR honlapunk

Naptár

E-kréta

kreta banner

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

Reklámfilm

OH Bázisintézménye

ICDL vizsgaközpont

ICDL logo without strap

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Győri Szakképzési Centrum

Erasmus+

erasmus

 

wien

 

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

Pénziránytű

Origo Nyelvi Centrum

Waclaw Felczak Alapítvány

Látogatók

11A 2017 / 2018-as tanévben iskolánk részt vett az Európai Parlament Nagykövet Iskolája projektben. Ennek keretén belül egész tanévben zajlottak az EU-val kapcsolatos programok (versenyek, pályázatok, EU-napok, kirándulások), majd a tanév végén szakértői látogatás során értékelték tevékenységünket. A szigorú kritériumrendszernek eleget téve, a Deák iskola elnyerte a kitüntető Európai Parlament Nagykövet Iskolája minősítést, mely tanúsítja, hogy fontosnak tartjuk és vállaljuk diákjaink folyamatos tájékoztatását az Európai Unió aktualitásairól, lehetőségeiről. 

 

2018. június 8-án ünnepélyes keretek között, büszkén vehették át Junior Nagyköveteink egész éves lelkes munkájuk megérdemelt jutalmát, a nagy elismeréssel járó okleveleket, emlékplakettet és az EP Budapesti Tájékoztatási Irodájának ajándékait.

Díjátadó ünnepség a Budapesti Gazdasági Egyetem aulájában, Szanyi Tibor, EP képviselő és Lővei Andrea, Európai Parlament Kapcsolattartó Irodájának vezetője jelenlétében.