Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Itt jelentünk meg!

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

Győri Szolgáltatási SZC

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

Szakmai Nap2018. április 6-án a Kereskedelmi és Iparkamara székházában az EDUTAX KFT. Szakmai Napot rendezett szakképzős diákjaink számára. A rendezvényen az 5/13. pénzügyi-számviteli ügyintézői, valamint vállalkozási és bérügyintézői osztály tanuló vettek részt.

 

A nagy sikerű szakmai program a munka világába kalauzolta el diákjainkat. Három érdekes, interaktív előadást hallgathattunk meg. Molnár Albert projektigazgató úr a fiatalok vállalkozási, elhelyezkedési lehetőségeit mutatta be az „Alkalmazott vagy vállalkozó” című előadásában. Georgiu Athéne HR munkatárs az állásinterjúk világát hozta közelebb a diákokhoz, a jó önéletrajz megírásához adott gyakorlati, hasznos tanácsokat. Végül Torma Bea munkajogi szakokleveles tanácsadó a munkaviszony létesítésének és megszüntetésének legfontosabb pontjait tekintette át.

A gyakorlati oktatásunk fontos részét jelentik ezek a lehetőségek, amikor a diákok a vállalati szakemberekkel találkozva gyarapíthatják ismereteiket, felkészülhetnek az iskola utáni élet feladataira.

 

Köszönjük szépen az EDUTAX Kft-nek és a közreműködő előadóknak – az immár harmadik alkalommal megrendezett - élvezetes és hasznos Szakmai Napot!

szervezésében

 

2018. április 6-án a Kereskedelmi és Iparkamara székházában az EDUTAX KFT. Szakmai Napot rendezett szakképzős diákjaink számára. A rendezvényen az 5/13. pénzügyi-számviteli ügyintézői, valamint vállalkozási és bérügyintézői osztály tanuló vettek részt.

A nagy sikerű szakmai program a munka világába kalauzolta el diákjainkat. Három érdekes, interaktív előadást hallgathattunk meg. Molnár Albert projektigazgató úr a fiatalok vállalkozási, elhelyezkedési lehetőségeit mutatta be az „Alkalmazott vagy vállalkozó” című előadásában. Georgiu Athéne HR munkatárs az állásinterjúk világát hozta közelebb a diákokhoz, a jó önéletrajz megírásához adott gyakorlati, hasznos tanácsokat. Végül Torma Bea munkajogi szakokleveles tanácsadó a munkaviszony létesítésének és megszüntetésének legfontosabb pontjait tekintette át.

A gyakorlati oktatásunk fontos részét jelentik ezek a lehetőségek, amikor a diákok a vállalati szakemberekkel találkozva gyarapíthatják ismereteiket, felkészülhetnek az iskola utáni élet feladataira.

Köszönjük szépen az EDUTAX Kft-nek és a közreműködő előadóknak – az immár harmadik alkalommal megrendezett - élvezetes és hasznos Szakmai Napot!