Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

Győri Szolgáltatási SZC

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

Szinhazban jartunkÁprilis 4-én a Győri Nemzeti Színház Abigél című előadását tekintette meg a 11.e osztály.

Az előadást követően diákjaink interaktív beszélgetésen vehettek részt. A színdarab rendezője, a Győri Nemzeti Színház igazgatója, Forgács Péter mesélt a győri ősbemutató létrejöttéről, a mű színpadra állításának folyamatáról. A színművészek a darabbal kapcsolatos kulisszatitkokról is meséltek a diákoknak. Tanulóink lelkes tapssal jutalmazták a magas színvonalú előadást és az izgalmas beszélgetést. Diákjainkat a színházi élmény nagyon megragadta, szívesen vennének részt máskor is hasonló előadáson.