Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

Győri Szolgáltatási SZC

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

Fogyasztovedelmi kisokos2Iskolánk 2017 őszén elnyerte a Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola címet. A Kisalföld Fogyasztóvédelmi Egyesület révén a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium által kiírt pályázat megvalósítójaként sokszínű programot szervezünk diákjainknak.

 

A tudatos fogyasztóvá nevelés első állomásaként Fogyasztóvédelmi Kisokost állítottunk össze diákjainknak, amelyből megtudhatják, milyen előnyöket és veszélyeket rejt az internetes vásárlás, mi a különbség garancia és jótállás között, ill. a hitelek kockázatairól is olvashatnak a színes, rendkívül igényes kiadású füzetecskéből. A tájékoztató tartalmát közgazdasági, ill. osztályfőnöki órákon beszélik meg a diákok.

A projekt része lesz: plakátverseny, közös vásárlás és verseny a 11. évfolyamosok számára.

Fogyasztovedelmi kisokos

 

Fogyasztovedelmi kisokos3

 

Fogyasztovedelmi kisokos4