Érettségi utáni szakképzés

Új EDIR honlapunk

Naptár

E-kréta

kreta banner

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

Reklámfilm

OH Bázisintézménye

ICDL vizsgaközpont

ICDL logo without strap

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Győri Szakképzési Centrum

Erasmus+

erasmus

 

wien

 

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

Pénziránytű

Origo Nyelvi Centrum

Waclaw Felczak Alapítvány

Látogatók

Fogyasztovedelmi kisokos2Iskolánk 2017 őszén elnyerte a Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola címet. A Kisalföld Fogyasztóvédelmi Egyesület révén a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium által kiírt pályázat megvalósítójaként sokszínű programot szervezünk diákjainknak.

 

A tudatos fogyasztóvá nevelés első állomásaként Fogyasztóvédelmi Kisokost állítottunk össze diákjainknak, amelyből megtudhatják, milyen előnyöket és veszélyeket rejt az internetes vásárlás, mi a különbség garancia és jótállás között, ill. a hitelek kockázatairól is olvashatnak a színes, rendkívül igényes kiadású füzetecskéből. A tájékoztató tartalmát közgazdasági, ill. osztályfőnöki órákon beszélik meg a diákok.

A projekt része lesz: plakátverseny, közös vásárlás és verseny a 11. évfolyamosok számára.

Fogyasztovedelmi kisokos

 

Fogyasztovedelmi kisokos3

 

Fogyasztovedelmi kisokos4