Érettségi utáni szakképzés

Új EDIR honlapunk

Naptár

E-kréta

kreta banner

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

Reklámfilm

OH Bázisintézménye

ICDL vizsgaközpont

ICDL logo without strap

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Győri Szakképzési Centrum

Erasmus+

erasmus

 

wien

 

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

Pénziránytű

Origo Nyelvi Centrum

Waclaw Felczak Alapítvány

Látogatók

Fogyasztoi tudatossagra nevelo cim2Iskolánk elnyerte a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium pályázatán a Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola címet. Az átadó ünnepségre október 19-én került sor iskolánk tornatermében. A megtisztelő címet Keszthelyi Nikoletta asszony, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkára adta át Kovácsné Zimborás Ágnes igazgatónőnek. Az ünnepséget megtisztelte jelenlétével Kara Ákos államtitkár úr, valamint Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum képviseletében Andrássy Katalin főigazgató asszony.

A műsorban Márai Sándor bölcsességei hangzottak el, melyek aláfestéseként a diákjaink által készített természetfotókat mutattunk be.

Fogyasztoi tudatossagra nevelo cim