Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

Győri Szolgáltatási SZC

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

Fogyasztoi tudatossagra nevelo cim2Iskolánk elnyerte a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium pályázatán a Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola címet. Az átadó ünnepségre október 19-én került sor iskolánk tornatermében. A megtisztelő címet Keszthelyi Nikoletta asszony, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkára adta át Kovácsné Zimborás Ágnes igazgatónőnek. Az ünnepséget megtisztelte jelenlétével Kara Ákos államtitkár úr, valamint Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum képviseletében Andrássy Katalin főigazgató asszony.

A műsorban Márai Sándor bölcsességei hangzottak el, melyek aláfestéseként a diákjaink által készített természetfotókat mutattunk be.

Fogyasztoi tudatossagra nevelo cim