Érettségi utáni szakképzés

Naptár

E-kréta

kreta banner

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

Reklámfilm

OH Bázisintézménye

ICDL vizsgaközpont

ICDL logo without strap

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Győri Szakképzési Centrum

Erasmus+

erasmus

 

wien

 

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

joomla facebook

Pénziránytű

Origo Nyelvi Centrum

Waclaw Felczak Alapítvány

Látogatók

IMG 20221214 153611

 

Az idei tanévben Nádasi Admira, Győrik Janka Panna és Lang Márk 11.i osztályos tanulóink, a BuszOn csapata bejutott az IdeaFest középiskolai ötletverseny területi döntőjébe, ahol megosztott 4-5. helyezést értek el.

A döntő során egy 5 perces prezentációban kellett bemutatniuk ötletüket, majd a zsűri tette fel kérdéseiket. A verseny helyszíne a Start it @ K&H inkubátorház volt.

Bár diákjaink az országos fordulóra már nem jutottak tovább, sok élménnyel gazdagodtak. A verseny felépítése eltért a hagyományos középiskolai versenyektől, ez az új szemlélet, új világ, nagyon tetszett diákjainknak, akik további hasonló versenyeken is tervezik, hogy elindulnak a közeljövőben.