Érettségi utáni szakképzés

Naptár

E-kréta

kreta banner

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

Reklámfilm

OH Bázisintézménye

ECDL vizsgaközpont

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Győri Szakképzési Centrum

Erasmus+

erasmus

 

wien

 

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

EU Nagykövet Iskola

Facebook

joomla facebook

Pénziránytű

Origo Nyelvi Centrum

Waclaw Felczak Alapítvány

Látogatók

muzeum 2021

 

 

Iskolánk osztályai megtekintették a Nagy-Győr jelességei c. kiállítást az Esterházy-palotában. A Győr 750 programsorozat keretében rendezett kiállításon nagyon sokat tanulhattak diákjaink Győr város jeles eseményeiről, számos, a város területén megtalált relikviát nézhettek meg testközelből. A tárlatvezetés során nagyon sok érdekes történetet is ismertek meg, gazdagítva ezzel tudásukat a város történetéről.