Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Waclaw Felczak Alapítvány

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

 

wien

 

Győri Szakképzési Centrum

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

joomla facebook

sznhazlatogatasVajon milyen lehet egy igazi színházi főpróba? 2020. március 5-én színjátszósaink Hegedűs Ildikó, a Győri Nemzeti Színház rendezőasszisztensének vezetésével megtekintették Goldoni: A chioggiai csetepaté című művének egyik főpróbáját. A színjátszókör februárban alakult iskolánkban, amely azóta is folyamatosan bővül és nagyon közkedvelt diákjaink körében.

Jelentkezz Te is!

Időpont: szerdánként 14.30-tól

Helyszín: 14-es terem