Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Waclaw Felczak Alapítvány

Origo Nyelvi Centrum

Pénziránytű

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

 

wien

 

Győri Szakképzési Centrum

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

joomla facebook

becsszakmaigyakEgy sikeres Erasmus+ programnak köszönhetően iskolánk 20 diákja kapott lehetőséget, hogy 2 hetes szakmai gyakorlaton vegyen részt Bécsben. A tanulók különféle cégek székhelyein nyújtottak segítséget az irodai munkához. A munkanyelv az angol volt, így az iskolában elsajátíott nyelvtudásukat kellett aktívan, irodai környeztben használniuk.
A kint töltött idő alatt diákjainknak lehetőségük volt megismerkedni Bécs városának látnivalóival. Az első hétvégén egy egyórás városnéző túra keretében tekinthették meg a város legfőbb nevezetességeit.
Tanulóink beszámolói alapján sok-sok élménnyel és tapasztalattal lettek gazdagabbak az út során.