Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Waclaw Felczak Alapítvány

Origo Nyelvi Centrum

Pénziránytű

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

 

wien

 

Győri Szakképzési Centrum

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

joomla facebook

muhely201910

 

 

Október 17-én rendezte meg hagyományos Műhely-estjét a Győri Művészeti, Fesztivál- és Művelődési Központ a Zichy-palotában, melynek keretében A VERSOLVASÁS ÖRÖME - A mi Ady Endrénk című esten középiskolás diákok olvasták fel Ady Endrétől választott kedves versüket. Iskolánk 9.ny osztályos tanulója, Haska Noémi Az élet című verset, Végh Sára 9.ny osztályos tanuló pedig a Sem utódja, sem boldog őse... című Ady Endre verssel képviselte iskolánkat.