Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Waclaw Felczak Alapítvány

Origo Nyelvi Centrum

Pénziránytű

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

 

wien

 

Győri Szakképzési Centrum

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

joomla facebook

Gloria VictisOktóber 22-én iskolánk tanulói ellátogattak a Rákóczi Szövetség Gloria Victis 1956 elnevezésű programjára, mely a budapesti diákok 1956-os felvonulását idézte fel ünnepélyes keretek között. Az emlékünnepségre 3000 fiatalt vártak a szervezők. A délelőtt folyamán a Rákóczi-Táncsics hajóról csodálhatták meg tanulóink Budapest főbb nevezetességeit, majd részt vettek az 1956-os emlékünnepségen a Műszaki Egyetemen. Ezt követően a fiatalok fáklyás felvonulása a Műegyetem elől indult, a program a Bem téri koszorúzási ünnepséget követően és az Ismerős Arcok együttes koncertjével zárult.
Köszönjük a Rákóczi Szövetség támogatását!