Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Waclaw Felczak Alapítvány

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

 

wien

 

Győri Szakképzési Centrum

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

joomla facebook

  tanevzaro2019 Iskolánk 2019. június 20-án tartotta tanévzáró ünnepélyét. A 9.e osztály vidám, dallamos műsorral búcsúztatta a 2018/2019-es tanévet. A műsor után vehették át jutalmaikat iskolánk kiemelkedő tanulmányi eredményeket elért tanulói, illetve a versenyeken való sikeres szereplésért is számos díjat osztott ki iskolánk igazgatónője, Kovácsné Zimborás Ágnes.

Az ünnepség után a diákok osztálytermeikben vehették át bizonyítványaikat osztályfőnökeiktől.

Minden kedves diákunknak és kollégánknak kellemes nyári szünetet kívánunk!