Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Waclaw Felczak Alapítvány

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

 

wien

 

Győri Szakképzési Centrum

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

joomla facebook

   rajzverseny2Az Országos Tűzmegelőzési Bizottság által meghirdetett 2019-es alkotói pályázatra iskolánk két 11. g osztályos tanulója, Szalay Boglárka és Farkas Laura nevezett be. Felkészítő tanáruk Tárkányi-Zöld Gabriella.
A pályázat célja az volt, hogy az óvodások és az iskolások a kreatív alkotásokon keresztül mutassák be a tűzoltók izgalmas és egyben veszélyes világát. A pályázatra készített alkotások központi témája a tűzmegelőzés. Ezt a tűzoltó hivatás bemutatásával, a tűzesetek, káresemények megelőzésének fontosságát kiemelő alkotással, vagy bármilyen más, ötletesen elkészített, a tűzvédelem fontosságát hangsúlyozó művel lehet bemutatni.
Tanulóink a tűzoltó hivatást szerették volna bemutatni. Ehhez egy igényesen és aprólékosan kidolgozott makettet készítettek, mellyel a területi fordulón első helyezést értek el az egyéb kézműves alkotás kategóriában, és így részt vehettek az országos döntőben.

Az országos döntőben, kategóriájukban szintén az első hellyel jutalmazták szépen kidolgozott makettjüket.