Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

Győri Szolgáltatási SZC

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

joomla facebook

palyavalasztasi kiallitasIskolánk november 9-én részt vett a Széchenyi István Egyetem tornacsarnokában rendezett, 8. osztályosoknak szóló pályaválasztási kiállításon. Iskolánk standját nagy számban felkereső diákok sok hasznos információt kaphattak iskolánk képzési rendszeréről, induló osztályairól és hagyományosan megrendezésre kerülő programjairól is.

 

Intézményünk 11. i osztályos diákjai, Verdes Kevin, Szabó Péter, Bölcs Bendegúz és Tallér Balázs a diákságot képviselve számoltak be az itt folyó mozgalmas és színes diákéletről.

A rendezvényen bemutatkozott egyik tanirodai diákcégünk is Games R’ Us néven. A tanirodai cég jellemzőit és munkáját a 11. e osztály tanulói, Forrás Anna, Sághy Patrícia, Balogh Martina, Herczeg Klaudia, Vedó Viktória, Tóth Kamilla, Kocsis Dóra, Szalai Alexandra és Nagy Csenge ismertették meg az érdeklődő általános iskolás tanulókkal.