Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Itt jelentünk meg!

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

Győri Szolgáltatási SZC

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

joomla facebook

2018/2019-es tanév

FOGADÓÓRA

 

1.       Ssz.

Név

Szak

Megbízatás

Nap

Óra

1.        

Kovácsné Zimborás Ágnes

magyar

Igazgató

hétfő

9-10 h

9-10 h

2.        

Vargáné Szabó Mária

történelem

tagintézmény-vezető helyettes

szerda

3. óra

9.45-10.30 h

3.        

Klein Szabolcs

informatika

tagintézmény-vezető helyettes

hétfő

3. óra

9.45-10.30 h

4.        

Ábrahámné Baranyai Bernadett

szakmai elmélet

és gyakorlat

5/13. vb

péntek

3. óra

9.45-10.30

5.        

Asszony Henrietta

szakmai elmélet

és gyakorlat

5/13. pü

hétfő

3. óra

9.45-10.30

6.        

Babics Lajosné

matematika,

fizika

 

kedd

3. óra

9.45-10.30

7.        

Balogh Árpád

angol

 

csütörtök

2. óra

8.50-9.35

8.        

Bárdosiné Benkó Ágnes

testnevelés

 

hétfő

4. óra

10.45-11.30

9.        

Bogár Eszter

német, szakmai elmélet

 

kedd

4. óra

10.45-11.30

10.     

Bognárné Kovács Annamária

informatika

10. i

csütörtök

3. óra

9.45-10.30

11.     

Bugyenszkiné Lukács Réka

szakmai elmélet

és gyakorlat

10. g

hétfő

4. óra

10.45-11.30

12.     

Czumpf András

szakmai elmélet és gyakorlat

12. i

csütörtök

4. óra

10.45-11.30

13.     

Csányi Andrea

fejlesztő pedagógus

 

hétfő

 

15.15-16.15

14.     

Darabos Andrea

testnevelés

 

hétfő

3. óra

9.45-10.30

15.     

Fábián Melinda

angol

9. ny

kedd

2. óra

8.50-9.35

16.     

Gyenge Zsolt

angol

 

szerda

2. óra

8.50-9.35

17.     

Hárs Judit

magyar nyelv

és irodalom, történelem

 

hétfő

7 óra

13.40-14.25

18.     

Hencz Magdolna

történelem

 

kedd

4. óra

10.45-11.30

19.     

Homonyik Ottília

szakmai elmélet

és gyakorlat

 

kedd

3. óra

9.45-10.30

20.     

Hudák Zsuzsanna Lenke

matematika

 

kedd

6. óra

12.45-13.30

21.     

Ihász Bernadett

matematika

 

szerda

2. óra

8.50-9.35

22.     

Kameniczki Tiborné

szakmai elmélet

és gyakorlat

12. g

kedd

6. óra

12.45-13.30

23.     

Kaufman Ilona

szakmai elmélet

és gyakorlat

 

csütörtök

2. óra

8.50-9.35

24.     

Keszeiné Kokas Andrea

szakmai elmélet

és gyakorlat

 

hétfő

4. óra

10.45-11.30

25.     

Kissné Kovács Katalin

szakmai elmélet és gyakorlat

 

kedd

2. óra

8.50-9.35

26.     

Kocsis Anett

szakmai elmélet

és gyakorlat

9. e

kedd

3. óra

9.45-10.30

27.     

Lantos Eszter

szakmai elmélet

és gyakorlat

 

szerda

2. óra

8.50-9.35

28.     

László Ildikó

angol

10. e

péntek

5. óra

11.50-12.35

29.     

Major Viola

angol

 

szerda

3. óra

9.45-10.30

30.     

Márton Lívia

szakmai elmélet

és gyakorlat

 

csütörtök

5. óra

11.50-12.35

31.     

Meixner Mihály

angol

9. i

csütörtök

4. óra

10.30-11.30

32.     

Némethné Horváth Eszter

szakmai elmélet

és gyakorlat

11. i

kedd

1. óra

7.55-8.40-

33.     

Pelentainé Bálint Ildikó

szakmai elmélet

és gyakorlat

11. e

csütörtök

3. óra

9.45-10.30

34.     

Polgár Csilla

szakmai elmélet

és gyakorlat

2/14 pü+vb

hétfő

2. óra

8.45-9.30

35.     

Sallay-Selmeczi Anikó

magyar nyelv

és irodalom

 

péntek

5. óra

11.50-12.35

36.     

Sarkadi-Ivák Petra

komplex természettudomány, biológia

 

kedd

2. óra

8.50-9.35

37.     

Sőre Katalin

matematika,

fizika

 

hétfő

4. óra

10.45-11.30

38.     

Szakács-Notheisz Andrea

szakmai elmélet

és gyakorlat

 

szerda

5. óra

11.50-12.35

39.     

Szalóki Richárd

testnevelés, gyógytestnevelés

12. e

péntek

2. óra

8.50-9.35

40.     

Szén Veronika

informatika

 

kedd

7. óra

13.40-14.25

41.     

Takács Alexandra

szakmai elmélet

és gyakorlat

11. g

csütörtök

2. óra

8.50-9.35

42.     

Takácsné Nagy Éva

földrajz

 

péntek

2. óra

8.50-9.35

43.     

Varga Csenge Zsóka

magyar nyelv

és irodalom, történelem

 

kedd

5. óra

11.50-12.35