Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

Győri Szolgáltatási SZC

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

joomla facebook

jotekonysagi kerekpartura12018. szeptember 28. (péntek)

Immár 16. alkalommal rendezték meg újra a Jótékonysági Kerékpártúrát Táplánypusztára Kara Ákos országgyűlési képviselő, Borkai Zsolt polgármester és Nagy Balázs színművész védnöksége mellett.

 

Ez évben is képviseltük iskolánkat a túrán. Örömmel vállalkoztunk a biciklizésre, hiszen nagyon felemelő érzés, hogy jelenlétünkkel segíthetünk és ráirányíthatjuk a figyelmet a szociális intézményekbe lakók körülményeire. Mindig hatalmas szeretettel és lelkesedéssel fogadnak minket. Reméljük, egy kis örömet mi is tudtunk adni ottlétünkkel!

 

Lili, Hunor,  Alexa és Bogár Eszter, Sőre Katalin

jotekonysagi kerekparturs2

2018. szeptember 28. (péntek)

Immár 16. alkalommal rendezték meg újra a Jótékonysági Kerékpártúrát Táplánypusztára Kara Ákos országgyűlési képviselő, Borkai Zsolt polgármester és Nagy Balázs színművész védnöksége mellett.

Ez évben is képviseltük iskolánkat a túrán. Örömmel vállalkoztunk a biciklizésre, hiszen nagyon felemelő érzés, hogy jelenlétünkkel segíthetünk és ráirányíthatjuk a figyelmet a szociális intézményekbe lakók körülményeire. Mindig hatalmas szeretettel és lelkesedéssel fogadnak minket. Reméljük, egy kis örömet mi is tudtunk adni ottlétünkkel!

Lili, Hunor,  Alexa és Bogár Eszter, Sőre Katalin