Naptár

ECDL vizsgaközpont

E-kréta

kreta banner

Reklámfilm

EU Nagykövet Iskola

Látogatók

Ebédbefizetés

Nemzeti Tehetség Program

ntp kicsi

OH Bázisintézménye

Erasmus+

erasmus

Győri Szolgáltatási SZC

Energiatudatos iskola

Energiatudatos Iskola 2018

Jövő közgazdásza

jovokozg logo kicsi

Facebook

joomla facebook

provocent 1Iskolánk 2018. szeptember 14-én részt vett egy tananyagfejlesztési projektben. A pályázat célja, hogy létrehozzanak egy olyan digitális tananyagot, amely a vállalkozói személetet és az ehhez kapcsolódó kompetenciákat fejleszti. Célcsoport a 16-18 éves korosztály, akik szakképzési rendszerben tanulnak. A kidolgozott tananyag teszteléséhez egy szlovákiai iskolát és iskolánkat kérték fel.

A 11. e osztály a projekt keretében egy napos tréningen vett részt, ahol először önismereti, személyiségfejlesztési feladatokat oldottak meg csoportosan, majd a vállalkozói témához kapcsolódó applikációt ismerték meg. A projekt időtartamára tableteket kaptak a diákok, ezen keresztül valósul meg a digitális tananyag elsajátítása. A programban 3 fős csoportban virtuális cégeket hoznak létre a tanulók, ezeket „működtetik”, befektetnek a másik cégébe, fejlesztenek, piackutatást készítenek. A tananyag 5 modulból áll, tanulási ideje 30 óra, december közepén zárjuk a projektet.

provocent 2

provocent 3

provocent 4